kontakt-z-nami | Komitet Etyki | Jerónimo Martins

Kontakt z nami

Poznaj kanały komunikacji, z których możesz skorzystać, aby zgłosić dane zdarzenie i zapoznaj się z poszczególnymi etapami tego procesu.

Etapy i opis procesu przekazywania zgłoszeń

Przygotuj zgłoszenie

Aby dać nam możliwość zareagowania adekwatnie do sytuacji, należy przekazać wszelkie informacje i/lub dokumenty związane ze zgłoszeniem w sposób przejrzysty, wyczerpujący i obiektywny.

Zgłoś zdarzenie

Aby zgłosić zdarzenie należy wypełnić formularz dostępny w zakładce „Zgłoś zdarzenie”.

Przekazane informacje pozwolą nam lepiej zrozumieć sytuację, zwłaszcza w kontekście danego kraju i spółki, określić, czy dotyczy ona klienta, pracownika, dostawcy lub innych podmiotów, typ zgłoszonego zdarzenia (reklamacja, zapytanie, sugestia, komplement), a także zapoznać się z jego szczegółowym opisem.

Oprócz wypełnienia pól obowiązkowych można także dołączyć do formularza do pięciu dokumentów lub zdjęć.

Ocena i odpowiedź

Po zgłoszeniu zdarzenia do Komitet Etyki za pośrednictwem niniejszej witryny, bezzwłocznie otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem odbioru. Twoja sprawa otrzyma przypisany automatycznie numer referencyjny, który należy zachować i korzystać z niego każdorazowo w kontaktach z Komitetem Etyki.

 

Zgłoszenie zostanie przeanalizowane przez Komitet Etyki na podstawie typu i treści zgłoszenia oraz poziomu istotności. Każdy zgłaszający zostanie poinformowany o wydanej przez nas opinii.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej działalności lub misji, proszę zapoznać się z sekcją Najczęściej Zadawane Pytania.

Kanały komunikacji

Bez względu na to, czy jesteś klientem, pracownikiem, dostawcą, czy też inną osobą, możesz zgłosić dowolne zdarzenie do Komitetu Etyki Jerónimo Martins za pośrednictwem naszej witryny.

Website image mockup

Witryna

Website image mockup

Jest to preferowany kanał komunikacji, służący do przekazywania zgłoszeń do Komitetu Etyki Jerónimo Martins. Jest on dostępny całodobowo, przez siedem dni w tygodniu – wystarczy jedno kliknięcie.

ZGŁOŚ ZDARZENIE

Alternatywne kanały komunikacji:

Droga pocztowa:

Rua Actor António Silva Nº7, 1649-033 Lisboa, Portugal. | D/W: Comissão de Ética